Forum || Horace Homepage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum of Horatiu Roman - Enjoy
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Harta vizitatorilorHarta vizitatorilor  Conectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» pacat ca acest forum nu mai este activ
"Admitere" in Grupuri Icon_minitimeScris de crr_ro 12th Septembrie 2016, 3:42 pm

» CULOAREA VIETII
"Admitere" in Grupuri Icon_minitimeScris de EUGEN 19th Iunie 2012, 3:43 pm

» Povestea lui Iov
"Admitere" in Grupuri Icon_minitimeScris de Genesis 7th Aprilie 2011, 8:50 am

» transpun.txt
"Admitere" in Grupuri Icon_minitimeScris de Horace 24th Ianuarie 2011, 7:32 am

» MAZEGAME
"Admitere" in Grupuri Icon_minitimeScris de Horace 2nd Iunie 2010, 1:31 pm

» nebunie
"Admitere" in Grupuri Icon_minitimeScris de Vizitator 24th Februarie 2010, 8:50 am

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 22, 10th Mai 2024, 2:12 pm
Statistici
Avem 57 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: alinatim

Membrii nostri au postat un numar de 1064 mesaje în 108 subiecte

 

 "Admitere" in Grupuri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Shobo
Senior Member
Senior Member
Shobo


masculin Numarul mesajelor : 83
Varsta : 31
Locaţie : Cluj - Napoca
Muzica : ROACK \m/
Reputatie : 1
Data de inscriere : 27/10/2008

"Admitere" in Grupuri Empty
MesajSubiect: "Admitere" in Grupuri   "Admitere" in Grupuri Icon_minitime12th Martie 2009, 11:05 pm

Dupa parerea mea este un criteriu aducator de spam-uri, cel cu numarul minim de 50 de post-uri pentru intrarea in grupul "Respectabili". Ar fi mai bine daca s-ar tine cont de vechimea contului, de seriozitatea de care da dovada persoana, etc. Nu trebuie sa fie neaparat ceva strict, dupa un tabel. Pur si simplu te uiti tu la post-uri si toate cele si iei o decizie Smile
Spun astea cu atat mai mult cu cat ai mentionat ca, celor care intra in acest grup, nu le va fi sters account-ul niciodata, ori 50 de mesaje mi se pare o tinta destul de joasa, usor de atins Smile
Sper ca vei tine cont de ideile mele si ca forumul va fi cel putin la fel de tare ca pana acuma :>
Sus In jos
http://shobo8.hi5.com
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

"Admitere" in Grupuri Empty
MesajSubiect: Re: "Admitere" in Grupuri   "Admitere" in Grupuri Icon_minitime13th Martie 2009, 5:17 pm

ok... parerea este una interesanta si parca si mie mi-ar placea sa nu fie obligatorie chestia cu nr. de mesaje. dar in orice caz: vechime au si unii care nu au postat niciun mesaj, dand totodata dovada de seriozitate prin faptul ca nu au zis nicio chestie tampita pana acuma(defapt nu au zis nimic). de aici deriva regula cu mesajele

50 mesaje nu cred ca e usor de atins: exista useri foarte vechi care nu au 20 mesaje (inca).

daca ma uit eu la posturi si iau o decizie s-ar putea interpreta ca fiind o decizie discriminanta pentru ca ii pot baga pe cei pe care ii cunosc in grup si pe ceilalti sa ii ignor. unii s-ar putea gandi (hei, de ce nu m-a bagat si pe mine? nu sunt demn de respect? aha! in cazul asta nu mai intru pe forum, na de-aci! si uite asa am pierdut un user...)

oricum, criteriul se va schimba in timp, cel mai probabil. nimic nu e definitiv pe acest forum, dupa cum ziceam candva: e doar in stadiul adolescentei cu 750 mesaje.

ma gandesc serios la opinia ta si am sa vad ce se poate face pentru a multumi pe toata lumea. OMul, spaima interne Very Happy
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
Alheen
Real Poster
Real Poster



masculin Numarul mesajelor : 187
Varsta : 34
Locaţie : Las Vegas, Nevada
Muzica : minimal, ofc
Reputatie : 5
Data de inscriere : 13/05/2007

"Admitere" in Grupuri Empty
MesajSubiect: Re: "Admitere" in Grupuri   "Admitere" in Grupuri Icon_minitime13th Martie 2009, 5:35 pm

ba nu prea am inteles eu ce fac sa intru in grup ? Smile)
Sus In jos
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

"Admitere" in Grupuri Empty
MesajSubiect: Re: "Admitere" in Grupuri   "Admitere" in Grupuri Icon_minitime13th Martie 2009, 8:35 pm

pai... accepti si zici care smilie vrei sa iti fie atribuit (daca vrei vreunul) si cu ce nume sa apara. detalii ai in pm. daca nu primesti oferta in pm poti sa te autoinviti intr-un topic din anunturi si daca eu consider ca meriti, te accept. (in mom acesta cred ca ai primit un pm)

nu prea are vreun rost, dar cum sa spun, dovedeste ca insemni ceva pentru forum si poate ca asta e singurul scop.

oricum, sper ca ai inteles
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
Alheen
Real Poster
Real Poster



masculin Numarul mesajelor : 187
Varsta : 34
Locaţie : Las Vegas, Nevada
Muzica : minimal, ofc
Reputatie : 5
Data de inscriere : 13/05/2007

"Admitere" in Grupuri Empty
MesajSubiect: Re: "Admitere" in Grupuri   "Admitere" in Grupuri Icon_minitime8th Iunie 2009, 8:26 pm

ba eu zic ca daca sunt moderator inseamna ca insemn ceva pentru forum.

asa ca e bine asa Smile

ps: din cate vad au cam dispartu insemnurile alea.. ?
Sus In jos
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

"Admitere" in Grupuri Empty
MesajSubiect: Re: "Admitere" in Grupuri   "Admitere" in Grupuri Icon_minitime8th Iunie 2009, 8:31 pm

au disparut, da, erau cam in plus, nu insemnau nimic. de cand cu reputatia, e mai bine sa ne luam dupa voturile astea decat dupa sistemul mult prea subiectiv-selectiv al grupului. daca nu ma insel, am sters grupul. ma mai uit intre timp.

cine are idei bune si e activ, cu siguranta ca va avea reputatie mare, va fi respectat si nu e nevoie de grup pentru a arata asta.

inchid si subiectul pentru ca e terminata discutia din cate se pare.
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





"Admitere" in Grupuri Empty
MesajSubiect: Re: "Admitere" in Grupuri   "Admitere" in Grupuri Icon_minitime

Sus In jos
 
"Admitere" in Grupuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CONCURS cu Premii: "Atlantii cu apa la glezne"
» Concurs 4: "Cantecul Cocosului"
» un "joc" destul de interesant

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum || Horace Homepage :: Ultra-personale :: Pareri-
Mergi direct la: