Forum || Horace Homepage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum of Horatiu Roman - Enjoy
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Harta vizitatorilorHarta vizitatorilor  Conectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» pacat ca acest forum nu mai este activ
CONCURSURI cu premii aici pe forum Icon_minitimeScris de crr_ro 12th Septembrie 2016, 3:42 pm

» CULOAREA VIETII
CONCURSURI cu premii aici pe forum Icon_minitimeScris de EUGEN 19th Iunie 2012, 3:43 pm

» Povestea lui Iov
CONCURSURI cu premii aici pe forum Icon_minitimeScris de Genesis 7th Aprilie 2011, 8:50 am

» transpun.txt
CONCURSURI cu premii aici pe forum Icon_minitimeScris de Horace 24th Ianuarie 2011, 7:32 am

» MAZEGAME
CONCURSURI cu premii aici pe forum Icon_minitimeScris de Horace 2nd Iunie 2010, 1:31 pm

» nebunie
CONCURSURI cu premii aici pe forum Icon_minitimeScris de Vizitator 24th Februarie 2010, 8:50 am

Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, 5th Iunie 2009, 12:33 am
Statistici
Avem 57 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: alinatim

Membrii nostri au postat un numar de 1064 mesaje în 108 subiecte

 

 CONCURSURI cu premii aici pe forum

In jos 
AutorMesaj
crr_ro
Junior Member
Junior Member



masculin Numarul mesajelor : 43
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/05/2007

CONCURSURI cu premii aici pe forum Empty
MesajSubiect: CONCURSURI cu premii aici pe forum   CONCURSURI cu premii aici pe forum Icon_minitime27th Februarie 2009, 3:56 pm

Salutare,

momentan as vrea sa fac un index al concursurilor de pe acest Forum:

Concurs 1: "Atlantii cu apa la glezne"
- Castigator: soso_cluj dupa 1 incercare si doar 1 zi!
Felicitari lui soso pt munca de a scrie versurile ascultand melodia lui George Nicolescu - detalii? click pe titlu concursului
Felicitari de asemenea lui Horace deoarece Forumul lui e primul website pe care se pot gasi versurile poeziei complete
"Imnul inecatilor din Atlantida"

Concurs 2: "Gasiti Premiul"
- Castigator: vlad dupa 1 incercare si 13 zile! Felicitari pentru ambitie si perseverenta in cautat!!!

Concurs 3: "Creatie"
este actualul concurs cu un premiu de nerefuzat. dureaza doar 14 zile pana in 20 martie. Succese!

In viitor incercam sa postam concursurile in aceasta noua sectiune dedicata cu eventuale exceptii daca in concurs un element ajutator e chiar sectiunea sau alte motive bine intemeiate (vezi Concurs 1 in Literatura sau Concurs 2 in Informatica si Calculatoare).

Succese
cr
Spoiler:
Sus In jos
 
CONCURSURI cu premii aici pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CONCURS cu Premii: "Atlantii cu apa la glezne"
» La multi ani forum!!!
» pacat ca acest forum nu mai este activ

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum || Horace Homepage :: Discutii :: Concursuri-
Mergi direct la: