Forum || Horace Homepage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum of Horatiu Roman - Enjoy
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Harta vizitatorilorHarta vizitatorilor  Conectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» pacat ca acest forum nu mai este activ
Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitimeScris de crr_ro 12th Septembrie 2016, 3:42 pm

» CULOAREA VIETII
Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitimeScris de EUGEN 19th Iunie 2012, 3:43 pm

» Povestea lui Iov
Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitimeScris de Genesis 7th Aprilie 2011, 8:50 am

» transpun.txt
Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitimeScris de Horace 24th Ianuarie 2011, 7:32 am

» MAZEGAME
Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitimeScris de Horace 2nd Iunie 2010, 1:31 pm

» nebunie
Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitimeScris de Vizitator 24th Februarie 2010, 8:50 am

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 22, 10th Mai 2024, 2:12 pm
Statistici
Avem 57 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: alinatim

Membrii nostri au postat un numar de 1064 mesaje în 108 subiecte

 

 Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????

In jos 
+8
Alecs
CriStyy
Alheen
Big R
Paul
Bogdan
Horace
vlad
12 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Big R
Vizitator




Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 6:26 pm

Sincer Smile)) eu am fost cu o blonda sau doua, as mai vrea:)))) cu brunete in rest, si cu roscate nici una:)))) ia ziceti si voi, ce preferati?:>
Sus In jos
vlad
Real Poster
Real Poster
vlad


masculin Numarul mesajelor : 102
Varsta : 30
Reputatie : 1
Data de inscriere : 13/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 6:33 pm

blonde si brunete
Sus In jos
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 6:39 pm

bune si roscatele. am auzit povesti cum ca blondele (persoanele cu par blond) au un simt al umorului mai dezvoltat. Sa fie adevarat?
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
Bogdan
Newbie
Newbie



masculin Numarul mesajelor : 3
Reputatie : -2
Data de inscriere : 18/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 6:50 pm

Maio nu cred ca blondele au simt al umorului dezvoltat.Stiu din proprie experienta: ex. Raluca nu are simtul umorului dezvoltat.Cred ca orice fata poate avea simtul umorului nu cont. culoarea parului.
Sus In jos
Paul
Little One
Little One



Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/10/2008

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 6:53 pm

nu cred ca culoarea parului e importanta...important e caracterul, simtul umorului si mai ales FUNDUL si SANII
Sus In jos
Big R
Little One
Little One



Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/10/2008

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 7:02 pm

mah voi ati citit acolo? nu despre simtul umorului era ideea de baza... ci ce va palce mai mult!!!!! blonda, bruneta sau roscata??????!!!!! eu bruneta daca arata bine, si apoi blonda... roscatele nu prea imi plac:))
Sus In jos
Alheen
Real Poster
Real Poster



masculin Numarul mesajelor : 187
Varsta : 34
Locaţie : Las Vegas, Nevada
Muzica : minimal, ofc
Reputatie : 5
Data de inscriere : 13/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 7:05 pm

mie imi plac femeile
Sus In jos
vlad
Real Poster
Real Poster
vlad


masculin Numarul mesajelor : 102
Varsta : 30
Reputatie : 1
Data de inscriere : 13/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 7:12 pm

koRnyus a scris:
mie imi plac femeile
chiar toate ? Neutral
Sus In jos
Alheen
Real Poster
Real Poster



masculin Numarul mesajelor : 187
Varsta : 34
Locaţie : Las Vegas, Nevada
Muzica : minimal, ofc
Reputatie : 5
Data de inscriere : 13/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 7:15 pm

vlad a scris:
koRnyus a scris:
mie imi plac femeile
chiar toate ? Neutral

eh, iti dai seama ca nu toate, dar intrebarea pusa e la fel de ambigua ca si raspunsul meu.
"ce femei va plac? blonde, brunete sau roscate?"

pai cum vine asta prieteni, toate blondele/brunetele/roscatele sunt frumoase?
Sus In jos
CriStyy
Little One
Little One



masculin Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/10/2008

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 7:23 pm

alea cu par albastru sau roz ies din discutie? Smile)
Sus In jos
http://crissstiii.hi5.com
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 7:28 pm

exista roscate mai apetisante decat multe si blonde si brunete mai scarboase decat toate! si mai grase si cu mustata. Ii o chestie relativa, legata de experientele mai mult sau mai putin traumatizante traite de fiecare in parte.
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
vlad
Real Poster
Real Poster
vlad


masculin Numarul mesajelor : 102
Varsta : 30
Reputatie : 1
Data de inscriere : 13/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Octombrie 2008, 8:07 pm

in legatura cu forma parului pot sa spun ca nu prea imi plac cretzele Smile)
Sus In jos
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime5th Octombrie 2008, 12:02 pm

de ce sa categorisim femeile dupa culoarea parului? Este chiar asa de important? Mai degraba le-am putea categorisi dupa grosimea abdomenului, sau lungimea picioarelor, sau raportul dintre inaltimea fruntii si lungimea barbiei. Toate sunt la fel/mai importante decat cul. parului.
Exista o diferenta majora in comportament sau in intelect intre pers. cu parul diferit? Apropo de ce a zis crissty, cum ramane cu cele cu parul roz?
Astept pareri
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
vlad
Real Poster
Real Poster
vlad


masculin Numarul mesajelor : 102
Varsta : 30
Reputatie : 1
Data de inscriere : 13/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime5th Octombrie 2008, 12:04 pm

dar cum ramane cu cele cu parul alb ? =)))))))))))
Sus In jos
Big R
Little One
Little One



Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/10/2008

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime5th Octombrie 2008, 12:36 pm

mah dai pace:))) eu incercam aici sa ne mai distram ceva.. voi ma luati cu pl de astea.... ca ce conteaza aia, ca nush ce, ca nush ce, mah vam intrebat va plac mai mult blondele??? ce plm ma tat aburiti aiciea, cu nush ce, mah era o simpla itnrebare, voi nu va stiti distra sau glumi in plm
Sus In jos
CriStyy
Little One
Little One



masculin Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/10/2008

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime5th Octombrie 2008, 1:07 pm

ma rares, aste e un forum, fiecare isi exprima parerea... Razz
Sus In jos
http://crissstiii.hi5.com
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime5th Octombrie 2008, 1:39 pm

pe de alta parte, noi chiar ne distram batandu-ne joc de topicul tau Razz fara suparare, era destul de anost daca ziceam care ne place si GATA.
Plus ca tema forumului este aberatia si filosofia absurda, asa ca discutiile de aici sunt perfecte, in tema.
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
Alheen
Real Poster
Real Poster



masculin Numarul mesajelor : 187
Varsta : 34
Locaţie : Las Vegas, Nevada
Muzica : minimal, ofc
Reputatie : 5
Data de inscriere : 13/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime5th Octombrie 2008, 5:33 pm

usor Big Rar3$h........
Sus In jos
bagheraa
Vizitator




Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime5th Octombrie 2008, 8:18 pm

Multi prefera blondele ( blonzii ) pentru ca galbenul e un semn al bogatiei si al fertilitatii. Dar eu consider ca parul nu e un aspect important.
Sus In jos
Alecs
Newbie
Newbie



masculin Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/10/2008

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime6th Octombrie 2008, 8:18 pm

mie imi plac blondele si brunetele.roscatele.....nu prea.dar intr-un final conteaza FORMELE si caracterul [in mai mica masura]
Sus In jos
Shobo
Senior Member
Senior Member
Shobo


masculin Numarul mesajelor : 83
Varsta : 31
Locaţie : Cluj - Napoca
Muzica : ROACK \m/
Reputatie : 1
Data de inscriere : 27/10/2008

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime7th Noiembrie 2008, 5:16 pm

bagheraa a scris:
Multi prefera blondele ( blonzii ) pentru ca galbenul e un semn al bogatiei si al fertilitatii. Dar eu consider ca parul nu e un aspect important.
Nu e neaparat un aspect important, de care sa tii cont cand faci o "alegere" Smile) dar totusi nu poti spune ca nu e o "componenta frumoasa"lol!
Ma Rares, oare ce culoare are paru' ma-sii lu' pilu? lol! lol! lol!
Sus In jos
http://shobo8.hi5.com
Saturns children
Little One
Little One
Saturns children


Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/01/2009

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime23rd Ianuarie 2009, 11:56 pm

da bah clar... hai sa si glumim plm mie imi plac Roscatele cu pistrui Smile
Sus In jos
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime26th Ianuarie 2009, 4:56 pm

nu imi plac blondele care se vopsesc brunete.

sau brunetele care se vopsesc blonde.

dau dovada de nesiguranta si te dezorienteaza. in ambele cazuri.

ar fi ca si cum o slaba s-ar imbraca ca o grasa. si invers. sau s-ar masca intr-una. ar fi destul de ciudat.
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
Horace
Admin
Admin
Horace


masculin Numarul mesajelor : 298
Varsta : 30
Muzica : psihedelica
Reputatie : 10
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime4th Martie 2009, 10:51 pm

ce zicea cineva pe aici cum ca parul nu ar fi un aspect important: imagineaza-ti o femeie care iti place, si apoi imagineaza-ti-o fara par. acum vezi cat este de important? Very Happy
Sus In jos
https://horacehomepage.forumgratuit.ro
Alheen
Real Poster
Real Poster



masculin Numarul mesajelor : 187
Varsta : 34
Locaţie : Las Vegas, Nevada
Muzica : minimal, ofc
Reputatie : 5
Data de inscriere : 13/05/2007

Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime5th Martie 2009, 3:12 pm

iubirea nu tine cont de par Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Empty
MesajSubiect: Re: Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????   Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ???? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce preferati mah:))) blondele / brunetele / roscatele ????
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum || Horace Homepage :: Discutii :: Despre toate-
Mergi direct la: